Nasz sprzęt

Home  /  Paintball  /  Nasz sprzęt

Nasza firma dysponuje sprzętem wysokiej jakości. Nasz sprzęt to:

Maska Tippmann Valor Google THERMAL

Maska stworzona przez firmę Tippmann. Dzięki zastosowaniu szyby sferycznej uzyskano wyjątkowo szeroki kąt widzenia .W masce zastosowano podwójną szybę (thermal) zapobiega to jej parowaniu. Zewnętrzna szyba pokryta jest powłoką Anty-Fog zapobiegającej kondensacji pary. Uszczelnienia maski przy oczach wykonane są z gumy co daje nam gwarancje higieniczności. W masce wymienimy szybkę w czasie poniżej 60 sekund.

Marker Tippmann FT-12

Najnowszy marker Firmy Tippmann stworzony głownie z myślą o wypożyczaniach sprzętu paintballowego. Markery Firmy Tippmann od 25 lat służą głownie w wypożyczaniach sprzętu Paintballowego, z uwagi na ich niezawodność bezawaryjność i odporność na zniszczenia.

Butla HP Max Pressure 48cu/0,8L 3000 psi czarna

Aluminiowa butla HP Inspire na sprężone powietrze. Pojemność 20 uncji (0,8 litra) i robocze ciśnienie 200 bar gwarantują dłuższą, niż na butlach CO2, przyjemność gry. Stałe ciśnienie wyjściowe gwarantuje stałą moc strzału, niezależną od zmieniających się warunków atmosferycznych. Sprężone powietrze, pomijając mieszanki gazowe, jest najlepszym napędem do paintballu. W porównaniu z CO2 powietrze nie wykazuje prawie żadnej wrażliwości na wahania temperatur, a późną jesienią i wczesną wiosną, a nawet zimą pozwala cieszyć się rozgrywkami nawet przy kilkustopniowych mrozach.

Nasz nowy sprzęt